Siedzę w domu, robię quizy. Dołącz do wyzwania, #zostanwdomu

#zostanwdomu

Wiemy, że apele o pozostanie w domu powoli zaczynają irytować, ale to NAPRAWDĘ ważne. Zachowanie higieny oraz powstrzymanie się od opuszczania domów to na ten moment najlepsze, co możemy zrobić, żeby uchronić się przed wirusem. Dlatego zachęcamy Was do akcji: Siedzę w domu, robię quizy #zostanwdomu.

A więc po pierwsze – zostańcie w domach! Serio, jeśli nie macie takiej potrzeby, nie jest to bezwzględnie konieczne – nie wychodźcie. Wychodząc, narażacie zdrowie nie tylko swoje, ale też (a raczej: przede wszystkim) swoich najbliższych, zwłaszcza osób starszych.

Po drugie, wykorzystajcie ten czas dobrze – rozmawiajcie z rodziną, przeczytajcie coś ciekawego, obejrzyjcie film, na który od zawsze mieliście ochotę, ale nigdy nie mogliście znaleźć czasu, poćwiczcie, zacznijcie się rozciągać, grajcie w gry planszowe itd.

Siedzę w domu, robię quizy #zostanwdomu.

I wreszcie, po trzecie: nauczcie się czegoś nowego. Niezależnie od tego, w jakim jesteście wieku, czas „domowej kwarantanny” możecie wykorzystać do tego, żeby poszerzać swoje horyzonty, odświeżać zapomnianą wiedzę czy po prostu uczyć się nowych rzeczy. Siedzę w domu, robię quizy #zostanwdomu.

Siedzę w domu, robię quizy #zostanwdomu: Kliknij tutaj, żeby dołączyć do wydarzenia

Trzymajcie się! Będzie dobrze! ♥


Zanim zaczniesz, upewnij się, że obserwujesz nas na Facebooku. Kliknij: Lubię to! 

[facebook-page href=”https://www.facebook.com/Ile-Wiesz-687496134999956″ width=”320″ height=”800″ tabs=”” show_cta=”true” small_header=”false” align=”center” hide_cover=”false” show_facepile=”false”]


To też może Ci się spodobać:

piotr marek

Dodane przez Piotr Marek

Jestem pasjonatem piłki nożnej, miłośnik dobrej książki. Godzinami potrafię analizować przegrane mecze "moich" drużyn i krótkie formy autorstwa Julio Cortázara. Na ile-wiesz.pl tworzę quizy z wiedzy ogólnej, sportu i geografii, ale żadna kategoria mi nie straszna. Chcesz się skontaktować? Napisz wiadomość e-mail: piotrek@ile-wiesz.pl.

Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu. Kto zgarnie więcej punktów?

Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu. Kto zgarnie więcej punktów?

QUIZ: Jak zachować się w czasie pandemii?

Jak zachować się w czasie pandemii? 10 teoretycznych sytuacji [QUIZ]