Kim jesteśmy?

Ile Wiesz to strona internetowa, na której w 99 proc. skupiamy się na quizach wiedzy. Odwiedzając nas, na pewno natrafisz na quiz wiedzy ogólnej, quiz geograficzny, quiz historyczny czy quiz filmowy.

A odpowiadając na pytania w nim zwarte, nie tylko sprawdzisz aktualny poziom swojej wiedzy, ale też nauczysz się czegoś nowego.

Jesteśmy ekipą zapaleńców. Pasjonatów. Kochamy quizy, kochamy wiedzę i lubimy się nią dzielić z innymi. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze testy pozbawione były jakichkolwiek, nawet najdrobniejszych błędów. A jeśli nam się to zdarza (wszak jesteśmy tylko ludźmi), robimy wszystko, by poprawki wprowadzone były jak najszybciej.

Tak, wiedza nas kręci. Nie oznacza to jednak, że w quizach skupiamy się wyłącznie na poważnych, szkolnych tematach. Wręcz przeciwnie! Mamy nadzieję, że testy tworzone przez autorów Ile Wiesz są również dobrą rozrywką, ciekawym sposobem na konstruktywne spędzenie wolnego czasu i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Zespół Ile Wiesz to mieszanka młodości i doświadczenia. Nasi autorzy to różnorodność. Jedni interesują się wyłącznie wąskim wycinkiem konkretnej dziedziny, inni – wertują stosy książek, nie patrząc przy tym na tematykę.

Właśnie dlatego na łamach ile-wiesz.pl publikujemy quizy z praktycznie każdej kategorii tematycznej. Przykłady? Znajdziesz u nas m.in.:

Tych kilka przykładów to tylko wierzchołek góry lodowej. Prawda jest taka, że w tworzeniu quizów ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia i wiedza. Nie boimy się wyzwań i… mamy nadzieję, że to podejście wyróżnia też naszych użytkowników.

Dlaczego quizy?

Jak wspominaliśmy, mamy różne zainteresowania. Ale łączy nas jedno: wszyscy zgadzamy się, że nauka nie musi być nudna. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć ten serwis.

Nie jesteśmy gigantem, nie stoi za nami żadne potężne wydawnictwo. Mamy za to nieskończone pokłady pasji do tego, co robimy. I mamy nadzieję, że to widać.

Powodzenia w rozwiązywaniu naszych quizów!

Ekipa Ile Wiesz.

Autorzy quizów

Wydawca serwisu

Właścicielem serwisu ile-wiesz.pl jest ToMedia Tomasz Sobczyk. Dane kontaktowe:

ToMedia Tomasz Sobczyk
ul. Śmiała 4/18, 01-523 Warszawa
NIP: 118 200 59 88
REGON: 383558171
Adres e-mail: kontakt@ile-wiesz.pl

Wydajemy również serwis z quizami w języku angielskim this-quiz.com, serwis z quizami w języku hiszpańskim buen-saber.com oraz serwis z quizami w języku włoskim quanto-sai.com.