Na tej stronie znajdziesz najpopularniejsze quizy stworzone przez autorów serwisu Ile Wiesz. Poniżej trzy najpopularniejsze quizy wszech czasów, jeszcze niżej – trzy najbardziej popularne quizy z minionych 24 godzin. Kliknij w odpowiedni tytuł, żeby przejść do quizu wiedzy. Powodzenia!

Szukasz najpopularniejszych quizów?

Najpopularniejsze quizy. Jeżeli szukasz najbardziej popularnych quizów opublikowanych w serwisie Ile Wiesz, to doskonale trafiłeś. Na tej stronie znajdziesz trzy najchętniej rozwiązywane quizy stworzone od początku istnienia naszej strony internetowej, a także trzy najczęściej rozwiązywane quizy w ciągu minionych 24 godzin.

Pełne listy, w których zawsze znajduje się 10 quizów, znajdziesz z kolei na oddzielnych podstronach:

Najpopularniejsze quizy, najpopularniejsze kategorie

Ale od początku… Dlaczego niektóre quizy są bardziej popularne od innych? Tu decydującą rolę odgrywa ich tematyka. Okazuje się, że nasi użytkownicy najchętniej rozwiązują quizy z trzech zakresów tematycznych:

  • quizy wiedzy ogólnej
  • quizy geograficzne
  • quizy historyczne

To te kategorie cieszą się największą popularnością. Quizy tematyczne, które w nich publikujemy, mają za zadanie sprawdzić, ile jeszcze pamiętamy z lekcji historii oraz geografii, a także – nasz ogólny poziom wiedzy.

Nie jest jednak tak, że miejsce w najlepszej „10” quizów zarezerwowane jest wyłącznie dla tych trzech zakresów tematycznych. Każdy z naszych quizów może się w niej znaleźć. Zdarza się, że chętnie rozwiązujecie quizy filmowe, quizy z biologii czy testy na temat gotowania. A ty, jakie quizy rozwiązujesz najchętniej?

Najnowsze quizy

Nasza lista najbardziej popularnych quizów wszech czasów z samej definicji nie prezentuje najnowszych quizów opublikowanych w naszym serwisie. Jeśli szukasz właśnie najświeższych quizów, koniecznie sprawdź naszą zakładkę: Najnowsze quizy – dzisiaj dodane.

Na tej liście zawsze znajdziesz trzy quizy, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie w serwisie, a także pozostałe quizy utworzone w ciągu minionych 7 dni – ułożone chronologicznie. Jeśli zatem ważniejsze jest dla ciebie, żeby quiz był aktualny, a niekoniecznie najbardziej popularny, ta lista nadaje się do tego idealnie.

Quizy wiedzy ogólnej – najnowsze

Jeśli z kolei zależy ci na znalezieniu najnowszych quizów, ale wyłącznie z kategorii „Quizy z wiedzy ogólnej”, znajdziesz je na oddzielnej stronie: Quizy wiedzy ogólnej – najnowsze.

Podobnie jak powyżej, znajdziesz na niej trzy najświeższe quizy opublikowane w serwisie Ile Wiesz oraz pozostałe quizy stworzone w ciągu ostatnich 7 dni. Z tą różnicą, że zawęziliśmy listę do jednej kategorii: Wiedza ogólna.

Quizy wiedzy a nauka online

Oczywiście nasze quizy pogrupowaliśmy też zakresami tematycznymi. Jeżeli chciałbyś wykorzystać je w czasie lekcji online lub jako formę pracy domowej, koniecznie odwiedź stronę: Nauka online – quizy wiedzy do wykorzystania w czasie lekcji.

W tej zakładce znajdziesz wszystkie nasze quizy wiedzy, które uznaliśmy za warte wykorzystania w nauce – tak online, jak w tradycyjnej formie.

Pogrupowaliśmy je nie tylko na kategorie, ale również na węższe zakresy tematyczne. W dziale „Język polski” znajdziesz na przykład quizy dotyczące: ortografii, słownictwa, lektur szkolnych i pozostałych książek czy gwar.

Popularne quizy. A ty czego szukasz?

Mamy nadzieję, że na naszej stronie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze quizy charakteryzowały się jak najwyższą jakością i pozbawione były błędów merytorycznych.

Mamy nadzieję, że nam się to udaje. Trzymamy kciuki, żeby tobie zawsze udawało się osiągnąć najlepsze rezultaty. Powodzenia!