Uwielbiasz książki i filmy o słynnym czarodzieju? W takim razie na pewno spodobają Ci się nasze quizy o Harrym Potterze. Poniżej znajdziesz nasze testy z motywem „Harry Potter”. Życzymy udanej zabawy, powodzenia!

Ile wiesz o Harrym Potterze? Najnowsze quizy

Jak nazywali się krewni Harry’ego Pottera, u których się wychowywał po śmierci rodziców? Kto był ojcem chrzestnym Harry’ego? Jaki prezent dostał Harry na pierwszą gwiazdkę spędzoną w Hogwarcie? Do jakiego domu pierwotnie chciała przydzielić Harry’ego Tiara Przydziału?

Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, to prawdopodobnie doskonale poradzisz sobie z naszymi quizami o najsłynniejszym czarodzieju świata. Pytanie brzmi: czy w każdym z tych quizów zdobędziesz maksymalną liczbę punktów?

Quizy o Harrym Potterze

Na Ile Wiesz publikujemy nie tylko quizy wiedzy – czyli quizy wiedzy ogólnej, quizy geograficzne, quizy historyczne czy quizy z języka angielskiego. Oprócz tego na naszej stronie znajdziesz też testy na temat popularnych i wartościowych książek oraz filmów.

Nic więc dziwnego, że nasi autorzy stworzyli quizy o Harrym Potterze, głównej postaci bestsellerowych książek brytyjskiej pisarki J.K. Rowling, które ukazywały się regularnie od 1997 roku do 2007 roku.

Żeby rozwiązać nasze testy o słynnym czarodzieju, musisz wiedzieć wszystko nie tylko o nim, ale też pozostałych postaciach z książek. Jeśli nie są Ci obce takie postaci jak Hermiona Granger, Albus Dumbledore, Syriusz Black, Draco Malfoy, Neville Longbottom czy Ginny Weasley, to quizy o Harrym Potterze, nie powinny stanowić dla Ciebie problemu.

Quizy o książkach

Jeśli jednak wolisz inne quizy o książkach, przejrzyj naszą listę w odpowiedniej kategorii. Co na niej znajdziesz? Między innymi: „Dokończ tytuł książki. Łatwe? Tylko 1 na 57 osób zdobywa ponad 12/15”, „Tylko ktoś naprawdę oczytany rozwiąże ten quiz z wynikiem 10/10” czy „My podajemy bohatera, Ty tytuł książki. 9 na 10 osób nie zdaje tego testu”.