Grupa dla miłośników wiedzy „Wiem Więcej”. Kliknij i dołącz

Grupa dla miłośników wiedzy Wiem Więcej
Grupa dla miłośników wiedzy "Wiem Więcej"

Nasza grupa dla miłośników wiedzy „Wiem Więcej” powstała po to, żeby dzielić się wiedzą, ciekawostkami i informacjami ze świata nauki. Bez polityki, konfliktów światopoglądowych i sprzeczek pozbawionych merytorycznych argumentów.

Grupę „Wiem Więcej” założyliśmy kilka miesięcy temu. Od tego czasu jej grono stale rośnie, ale też – przyznamy bez bicia – brakuje jej niezwykle ważnego elementu. Tak, dobrze zgadłeś/zgadłaś. Brakuje w niej Ciebie!


Kliknij TUTAJ, żeby dołączyć do grupy „Wiem Więcej”


Grupa dla miłośników wiedzy

Jeśli interesujesz się światem nauki, lubisz się uczyć nowych rzeczy (codziennie) i dzielić swoją wiedzą z innymi, to grupa „Wiem Więcej” została stworzona specjalnie dla Ciebie. Nie obiecamy Ci co prawda, że dzięki samemu dołączeniu staniesz się mądrzejszy/mądrzejsza. Gwarantujemy jednak, że zawsze będziemy dbać o to, aby w grupie odbywała się wyłącznie merytoryczna dyskusja.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł/mogła dzielić się informacjami ze świata nauki i nowo poznanymi faktami z rozmaitych dziedzin. Nie ma dla nas znaczenia, czy opublikowany wpis lub komentarz dotyczyć będzie najnowszych odkryć z dziedziny fizyki, prac nad szczepionką na koronawirusa czy wykopalisk archeologicznych. Ważne, żeby publikowane informacje były sprawdzone i rzetelne.

Oprócz tego kierujemy się poniższymi regułami:

  • Podstawowy cel grupy „Wiem Więcej”: Grupa „Wiem Więcej” służy wyłącznie do dzielenia się wiedzą, przy czym wiedza ta musi pochodzić ze sprawdzonych i wiarygodnych źródeł.
  • Bądź miły i uprzejmy: Razem tworzymy serdeczną atmosferę. Traktujemy się z szacunkiem. Urozmaicone dialogi to normalna rzecz, ale pamiętajmy o uprzejmości.
  • Zakaz propagowania nienawiści / nękania: Znieważające komentarze dotyczące rasy, religii, kultury, orientacji seksualnej, płci lub tożsamości nie będą tolerowane w grupie „Wiem Więcej”.

„Wiem Więcej”. Kliknij i dołącz

Jeśli ten opis Cię zainteresował, nie zastanawiaj się dłużej. Dołącz do nas i zdobywaj nową wiedzę codziennie. Czekamy na Ciebie!


Sprawdź też:

piotr marek

Dodane przez Piotr Marek

Jestem pasjonatem piłki nożnej, miłośnik dobrej książki. Godzinami potrafię analizować przegrane mecze "moich" drużyn i krótkie formy autorstwa Julio Cortázara. Na ile-wiesz.pl tworzę quizy z wiedzy ogólnej, sportu i geografii, ale żadna kategoria mi nie straszna. Chcesz się skontaktować? Napisz wiadomość e-mail: piotrek@ile-wiesz.pl.

QUIZ: Najpopularniejsze drinki

Najpopularniejsze drinki. Umiesz je zrobić? Rozwiąż QUIZ

QUIZ: Chcesz uczyć się... języka koreańskiego?

Chcesz uczyć się… języka koreańskiego? Sprawdź, co już wiesz