Z tej zakładki dowiesz się, kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić. Pokażemy Ci liczby i zaprezentujemy pomysły na współpracę. A jeżeli nie znajdziesz interesujących Cię informacji, a jesteś zainteresowany(a) współpracą, nie krępuj się, napisz: kontakt@ile-wiesz.pl.

Na stronie ile-wiesz.pl codziennie publikujemy nowe quizy wiedzy, w których poruszamy niezliczoną liczbę zagadnień. Nasze testy można podzielić na dwie kategorie.

Od tych ogólnych, jak quizy z geografii, historii, biologii, języka angielskiego czy testy wiedzy ogólnej; po tematykę o wiele bardziej szczegółową, jak znajomość polskich Tatr, rozpoznawanie logotypów marek samochodów, rozumienie gwar poszczególnych partii Polski czy przypisywanie cytatów do produkcji filmowych.

Każdy z naszych quizów sprawdza wiedzę uczestników, a jednocześnie tę wiedzę przekazuje. Dlatego staramy się, aby testy były napisane poprawną polszczyzną i nie zawierały błędów merytorycznych czy nieścisłości.

Ile Wiesz: liczby i statystyki

Dzięki temu zbudowaliśmy grono stałych czytelników, które sukcesywnie rośnie w siłę. W marcu 2021 nasze serwis odwiedziło 40 tys. użytkowników, we wrześniu 2021 roku 150 tys. użytkowników, natomiast w marcu 2022 roku 270 tys. użytkowników.

W tym czasie wzrosła też liczba wizyt. W marcu 2021 roku nasz serwis zanotował 70 tys. wizyt, we wrześniu 2021 roku 280 tys. wizyt, natomiast w marcu 2022 roku 435 tys. wizyt.

oglądalność ile-wiesz.pl wykres
Dane na podstawie Google Analytics
użytkownicy ile wiesz google analytics
Google Analytics: Użytkownicy (styczeń 2021 - marzec 2022)
wejścia ile wiesz google analytics
Google Analytics: Wejścia (styczeń 2021 - marzec 2022)

Regularne tworzenie contentu oraz stała animacja użytkowników umożliwiły nam zbudowanie rosnącej bazy ponad 30 tys. obserwujących na Facebooku.

Co istotne, nasi followersi są niezwykle aktywni i chętnie komentują publikowane quizy. Dzielą się uzyskanym wynikiem, wspierają i chwalą wzajemnie (życzenia „miłego dnia i smacznej kawusi” to norma), oznaczają swoich znajomych i sugerują nieoczywiste tematy kolejnych testów.

Co mówią o nas nasi użytkownicy

„Dzięki quizom poszerzam to, co wiem, albo uczę tego, czego nie wiem. Czasem aż wstyd. Dziękuję. Za to, że dajecie nam możliwość zweryfikowania swojej wiedzy i niewiedzy”

„Fajnie, że jesteście. Dzięki Wam mam namiastkę rozrywki, która nie pozwala gnuśnieć moim komórkom mózgowym i pozwala na ciągły rozwój wiedzy”

„Dzięki Waszym quizom dowiaduje się, jak mało wiem. A wydawało mi się, że jestem taaaka mądra. Dziękuję za sprowadzenie na ziemię i przypomnienie, że wiedzę trzeba stale odświeżać”

Edukacyjny charakter serwisu i aktywność użytkowników sprawiają, że zasięgi naszych postów są często kilkukrotnie wyższe niż liczba obserwujących.

Wejścia z Facebooka to lwia część całości generowanego ruchu, ale nasze quizy często można znaleźć też w Google Discover i coraz wyżej w wyszukiwarce Google. Nasza strona jest też jednym ze źródeł w aplikacji Upday preinstalowanej na urządzeniach firmy Samsung.

infografika ile-wiesz.pl

Jeżeli zastanawiasz się, co możemy dla Ciebie zrobić, poniżej znajdziesz listę form współpracy, które oferujemy. Jeśli jednak czegoś na niej brakuje lub masz własny pomysł na współpracę, nic straconego – napisz do nas, jesteśmy otwarci na Twoje pomysły!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • Stworzymy quiz wiedzy na wybrany i uzgodniony temat, a Ty zostaniesz partnerem quizu. Możliwe formy wyróżnienia/oznaczenia to:
  • baner „Partner quizu” na szczycie strony (możliwe linkowanie),
  • informacja „We współpracy z” pod tytułem quizu obok nazwiska autora quizu (możliwe linkowanie),
  • informacja o partnerstwie w opisie quizu (możliwe linkowanie),
  • informacja o partnerstwie w sekcji z wynikiem quizu (możliwe linkowanie),
  • ukryjemy standardowe reklamy w quizie, którego jesteś partnerem.
 • Napiszemy artykuł na wybrany przez Ciebie temat i zawierający uzgodnioną liczbę znaków (możliwe linkowanie oraz oznaczenie jako partnera).
 • 2 w 1: Stworzymy quiz i dodamy do niego opis w formie artykułu na wybrany przez Ciebie temat z uzgodnioną liczbą znaków.

Inne formy współpracy

 • Zostań partnerem naszego serwisu: informację o partnerstwie umieścimy na szczycie każdej z podstron (w tym na stronie głównej serwisu), uzgodnimy z Tobą tematykę publikowanych w tym czasie quizów i ograniczymy wyświetlanie pozostałych reklam.
 • Masz inne propozycje? Napisz do nas: kontakt@ile-wiesz.pl.

Jeżeli jesteś zainteresowany(a) którąś z powyższych form współpracy lub masz własny pomysł na to, jak mogłaby ona wyglądać, daj nam znać, pisząc na poniższy adres:

kontakt@ile-wiesz.pl