Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu. Kto zgarnie więcej punktów?

Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu. Kto zgarnie więcej punktów?

Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu. Zasady naszego wyzwania są proste – kliknij w link, który znajduje się w tym artykule, i wylosuj test. Następnie rozwiąż go i o to samo poproś swojego szefa, przyjaciela, sąsiada albo dowolnego członka rodziny. Sprawdźmy, kto będzie miał lepszy wynik. A może będzie remis?


Zanim zaczniesz, upewnij się, że obserwujesz nas na Facebooku. Kliknij: Lubię to! 

[facebook-page href=”https://www.facebook.com/Ile-Wiesz-687496134999956″ width=”320″ height=”800″ tabs=”” show_cta=”true” small_header=”false” align=”center” hide_cover=”false” show_facepile=”false”]


Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu

Na stronie ile-wiesz.pl publikujemy codziennie quizy wiedzy z różnych kategorii. W naszym serwisie znajdziesz m.in. quizy z wiedzy ogólnej, quizy filmowe, geograficzne i historyczne, a także testy z biologii, przyrody czy anatomii człowieka.

Jeśli lubisz je rozwiązywać (wiemy, że tak!), to nasza zabawa powinna Ci się spodobać. Może nawet będzie ona źródłem nowych tematów do rozmów z rodziną i znajomymi? Po kliknięciu w poniższy link przeniesiemy na stronę losowego quizu. Obawiasz się, że trafi Ci się temat, o którym masz mizerne pojęcie? Właśnie to jest w tej zabawie najfajniejsze! W końcu gdyby zawsze chodziło  o tematy, w których czujemy się komfortowo, nasze wyzwanie… nie byłoby żadnym wyzwaniem.

Kliknij tutaj: LOSUJ QUIZ

Nie zapomnij, żeby po rozwiązaniu quizu rzucić wyzwanie wybranej osobie. Możesz to zrobić na co najmniej kilka sposobów. Najprostszym jest skorzystanie z przycisków, które znajdują się na naszej stronie. Jeśli jesteś stałym bywalcem ile-wiesz.pl, na pewno rzuciły Ci się w oczy. Oto one:

wylosuj quiz

Wylosuj quiz i rzuć wyzwanie znajomemu

Skoro już wszystko jasne, nie pozostaje nic innego, jak tylko rozwiązać losowo wybrany test i sprawdzić, czy Twoi znajomi będą w stanie pobić uzyskany przez Ciebie rezultat. Gotowy? Życzymy powodzenia!


Kliknij tutaj, żeby przejść do losowo wybranego quizu

Te quizy też mogą Ci się spodobać:

piotr marek

Dodane przez Piotr Marek

Jestem pasjonatem piłki nożnej, miłośnik dobrej książki. Godzinami potrafię analizować przegrane mecze "moich" drużyn i krótkie formy autorstwa Julio Cortázara. Na ile-wiesz.pl tworzę quizy z wiedzy ogólnej, sportu i geografii, ale żadna kategoria mi nie straszna. Chcesz się skontaktować? Napisz wiadomość e-mail: piotrek@ile-wiesz.pl.

QUIZ: Meghan Markle

QUIZ: Ile wiesz o Meghan Markle?

#zostanwdomu

Siedzę w domu, robię quizy. Dołącz do wyzwania, #zostanwdomu